Szybkie pożyczki na podróż poślubną last minute – czy warto?

Wspaniała podróż poślubna to marzenie każdej pary. Ale co jeśli organizacja wesela mocno nadwyrężyła nasz budżet? Można spróbować upolować coś taniego w ostatniej chwili – z ofert last minute. Sprawdzamy czy warto.

Po co nam podróż poślubna last minute?

Powiedzmy sobie szczerze – podróż poślubna w wydaniu last minute, to rzadko spotykany pomysł. I ciężko się dziwić, bo planując ślub i wesele, chcemy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, zaś last minute wymaga od nas ciągłego śledzenia zmian w ofertach i umiejętności podjęcia decyzji o wyjeździe w przeciągu nawet kilku godzin. Ale jeśli marzy nam się ucieczka po ślubie na kilka dni, w jakieś piękne miejsce, a wszystkie pieniądze pochłonął ślub, możemy przemyśleć wakacje last minute. Będzie to też świetna okazja do zrobienia sesji poślubnej w egzotycznym miejscu!

Podróż poślubna last minute – czy będzie taniej?

Jeśli zdecydujemy się na przeglądanie ofert wakacji last minute, które mogą posłużyć nam za podróż poślubną, zapewne będzie to ze względu na niską cenę. I rzeczywiście, wycieczki last minute potrafią być nawet o połowę tańsze! Zwykle też nie ma w nich żadnych dodatkowych haczyków – wystarczy, jak w przypadku każdych wakacji z biurem podróży, dokładnie przeczytać umowę i sprawdzić koszty ewentualnych opłat dodatkowych. Całkiem niezłym założeniem jest, że w kopertach, które dostaniemy w prezencie podczas wesela, znajdzie się wystarczająco dużo pieniędzy, aby uzupełnić poślubne braki w domowym budżecie i sfinansować tygodniową wycieczkę. Jeśli jednak okaże się, że nasi goście zdecydowali się na prezenty zamiast kopert lub po prostu potrzebujemy dodatkowego wsparcia, pomocne mogą okazać się szybkie pożyczki internetowe.

Szybkie pożyczki internetowe na podróż poślubną

Wakacje last minute – nie tylko w formie podróży poślubnej – to dość częsty przypadek, kiedy ludzie decydują się na niewielką pożyczkę. Jeśli w danym momencie nie mamy na koncie wystarczającej kwoty, to nie musimy rezygnować ze świetnej okazji na niepowtarzalne wakacje. Brakującą kwotę pożyczymy nawet w 15 minut, w jednym z licznych serwisów, takich jak np. dedykowana specjalnie kobietom strona www.kobietazkasa.pl. A wraz z kolejną wypłatą oddamy pożyczone pieniądze bez problemu. Z tego samego powodu, jeśli uda nam się znaleźć wyjątkowo tanią ofertę na kilka dni przed ślubem, a wyjazd byłby zaraz po nim, nie musimy specjalnie martwić się o finanse. Pożyczymy od razu, żeby zarezerwować wyjazd, a oddamy z kopert po ślubie – nawet przed wyjazdem! Zaś niezapomnianych przeżyć z podróży poślubnej nikt nam nie odbierze.

 

Podróż poślubna last minute – jakie są minusy?

Prócz niezaprzeczalnych zalet podróżowania last minute, trzeba liczyć się też z pewnymi niedogodnościami. Przede wszystkim, w stresującym czasie przed ślubem, możemy nie chcieć angażować się w dodatkowe poszukiwania i polowania. Last minute wymaga od nas cierpliwości i elastyczności, co nie każdemu odpowiada. Ale co najważniejsze, musimy liczyć się z dostępnością niewielu kierunków. Te dalsze, a bardzo lubiane na podróże poślubne – jak Meksyk czy Kenia – mogą w ogóle nie pojawić się wśród ofert, a na popularnej Majorce lub Cyprze ilość hoteli, z których będziemy mogli wybierać, również będzie ograniczona.

 

Podróże poślubne last minute to na pewno ciekawy pomysł, ale z pewnością dla odważnych!

Dodaj komentarz