Ślubne prezenty z religijnym akcentem

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on StumbleUpon0Share on LinkedIn0Share on Tumblr0

pannonhalma-192010_640

Sezon ślubny w pełni, a jeśli prezent dla Młodej Pary spędza Wam sen z powiek, to podpowiemy, co podarować, by Nowożeńcy mogli cieszyć się nim przez długie lata. Dewocjonalia, które umocnią wiarę i wprowadzą harmonię na nowej drodze życia, to idealne rozwiązanie.

Szeroki wybór dewocjonaliów może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy, jednak jest kilka szczególnie oryginalnych podarków, które ucieszą i umocnią ślubowane przyrzeczenia. Na uwagę zasługują obrazki srebrne Matki Boskiej z Dzieciątkiem oraz Świętej Rodziny. Obrazki te wnoszą atmosferę pełną miłości i nadziei oraz są starannie i oryginalnie wykonane. Do obrazków dołączona jest podstawka, więc Nowożeńcy będą mogli postawić go na półce. By nasz prezent był jedyny w swoim rodzaju, do obrazka możemy dołączyć srebrną plakietkę, na której można wygrawerować tekst, o którego treści sami Państwo zadecydują. Wybrany przez Państwa napis, na pewno wywoła dużo pozytywnych emocji, a jego przesłanie będzie umacniało wiarę Nowożeńców.

Niezwykle oryginalnym dodatkiem do prezentu ślubnego jest różaniec, a tych wybór jest ogromny. Urzekają swym wyglądem i są idealne dla ceniących sobie jakość oraz estetykę. Koraliki wykonane są z kamienia naturalnego, tj. onyks, ametyst, bursztyn, malachit czy kryształ górski. Pięknie prezentuje się różaniec wykonany z masy perłowej lub z piasku pustyni. Pakowane są w pudełeczko i stanowią wyjątkową ślubną pamiątkę. Ciekawym rozwiązaniem jest także komplet kolędowy, wykonany z metalu oraz Biblia Rodzinna, stanowiąca Pamiątkę Zawarcia Sakramentu Małżeństwa. W Biblii znajduje się osobiste błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin.

Medaliki srebrne dla każdego z małżonków na pewno ucieszą i wzmocnią dalszą, wspólną drogę, pełną wiary, nadziei i miłości. Każde z małżonków będzie mogło mieć symbol wiary przy sobie każdego dnia.

 

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.