W poszukiwaniu urokliwej sali weselnej w Dąbrowie Górniczej

37648d4051acc160f10995070f9b5c81Ślub i wesele to jedna z najważniejszych chwil naszego życia. Każda para przygotowująca się do tych uroczystości doskonale wie, jak wiele formalności bierze sobie na głowę. Dlatego warto przynajmniej trochę ułatwić sobie proces wyboru sali weselnej i postawić na taką, w której na miejscu możemy liczyć na obecność kucharzy, cukiernika i kelnerów. Łączenie kilku usług na pewno wyjdzie młodym na dobre.

Gościniec Paradise – opinie zadowolonych par stanowią najlepszą rekomendację miejsca

O popularności i świetnej opinii, z jakiej słynie Gościniec Paradise (http://www.gosciniecparadise.pl/) najlepiej świadczy fakt, że trzeba czekać przynajmniej 2 lata na rezerwację dobrej sali. Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesne oświetlenie dające ciekawe efekty i malownicza okolica – to tylko niektóre zalety tego wyjątkowego miejsca w Dąbrowie Górniczej.

Na uwagę zasługuje także fakt, że wielkość sali dostosowanej do przyjęcia weselnego czy innej uroczystości, w której weźmie udział duża liczba gości, jest odpowiednia i optymalna, z jednej strony dając przestrzeń do tańca, gier i zabaw weselnych oraz oczepin, ale z drugiej strony jest niezwykle przytulna i w której każdy dobrze się czuje.

Niezwykłe otoczenie, bliskość jeziora i spokojna okolica – oto, dlaczego warto wybrać Gościniec Paradise

Sala weselna w Gościńcu Paradise ma również tę zaletę, że jest zlokalizowana zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Dąbrowy Górniczej. To idealne miejsce do przywitania Państwa Młodych przez rodziców, do pierwszego tańca weselnego, wspólnej zabawy, tańców i śpiewów. Urokliwa okolica (usytuowanie nad jeziorem) dodaje klimatu uroczystości, a woda nastraja łagodnie i pozytywnie nawet skłóconych członków rodziny. Pozwala ukoić stres związany ze żmudnymi przygotowaniami do uroczystości, obecnością wielu osób i skierowaniem wszystkich oczu (łącznie z okiem kamery) właśnie na nas.

Wspaniałe plenery i aranżację sali weselnej można pooglądać za pośrednictwem strony internetowej http://www.gosciniecparadise.pl/.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *