Henna brwi i rzęs

Pięknie wymodelowane brwi i długie, zniewalające rzęsy, to ozdoba każdej kobiety. Ważne, by były odpowiednio wyregulowane i podkreślone. Jak o nie zadbać?

Modelowanie brwi, a kształt twarzy

Sposób modelowania brwi i dobranie ich finalnego konturu, zależy przede wszystkim od kształtu naszej twarzy. Jeżeli mamy twarz prostokątną lub trójkątną, możemy pozwolić sobie na grubsze i gęstsze brwi. Osoby o kształcie twarzy owalnym, mogą postawić na cieńsze i smuklejsze, które wyszczuplą policzki i i lekko wydłużą czoło. W najlepszej sytuacji są panie, o twarzy owalnej i tym samym najpopularniejszej – każdy kształt brwi będzie wyglądał u nich korzystnie.

Kolor brwi, a fryzura i barwa włosów

Kolejnym etapem kosmetyki brwi, jest dobranie koloru włosków do fryzury i barwy naszej czupryny. Panie o włosach blond lub rudych, powinny wybrać brwi podkreślone jasnobrązową henną. Szatynki i brunetki, mogą pozwolić sobie na nieco ciemniejsze, czarne lub ciemnobrązowe kolory henny.

Henna brwi

Latem, często stawiamy na lekki makijaż, nazywany często „make-up no make-up”. Podkreślenie brwi henną sprawi, że nawet bez makijażu będziemy wyglądały korzystnie. Henna jest trwała i utrzymuje się na włoskach brwi od dwóch do trzech tygodni.

Henna rzęs

Upalne dni, nie sprzyjają utrzymywaniu się tuszu na rzęsach. Oczywiście możemy kupić wodoodporny kosmetyk, ale taki bardzo obciąży włoski i może sprawić, że rzęsy zaczną nam wypadać. Idealnym rozwiązaniem będzie wykonanie henny rzęs, która zastąpi nam tusz na 3-4 tygodnie. W dopełnieniu z henną brwi, makijaż mamy tak naprawdę z głowy. Taki zabieg pięknie wymodeluje naszą twarz, podkreśli i powiększy oczy, a także sprawi, że podczas upalnych dni będziemy wyglądały korzystnie i odświeżenie twarzy mgiełką nie będzie skutkowało rozmazaniem make up’u.

Henna i regulacja brwi w gabinecie kosmetycznym

Na regulację i hennę brwi oraz rzęs, warto udać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego: http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/henna-i-regulacja-brwi. Kosmetyczka wymodeluje nasze brwi odpowiednio do kształtu twarzy, więc nie musimy się martwić, że usuniemy zbyt wiele włosków. Do tego taki zabieg jest bezpieczny, tani i przede wszystkim trwały. Wystarczy, że powtórzymy go raz w miesiącu.

Dodaj komentarz