Biała suknia, biały uśmiech

Ślub to bardzo ważny dzień dla wszystkich kobiet, każda z nas chce wtedy wyglądać pięknie i zjawiskowo. Z uśmiechem pozować do setek zdjęć, które później będą piękną pamiątką. Dlatego podczas przygotowań, warto uwzględnić również wizytę u stomatologa, aby wybielić zęby. Chyba żadna z nas nie chce, żeby pamiątkowe fotografie oraz olśniewającą biel sukni, przyćmił nieidealny, szary uśmiech.

Przygotowania czas start

Przyszła Panna Młoda zaczyna przygotowania już na długo przed planowanym terminem ślubu. W końcu w ten dzień wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, tu nie ma miejsca na żadne niedociągnięcia czy wpadki. Wybór odpowiedniej sukni, butów oraz dodatków. Następnie fryzjer i kosmetyczka, wszystko musi być idealnie przygotowane i zaplanowane. Do listy rzeczy warto dopisać również wizytę u stomatologa, który nie tylko sprawdzi stan naszych zębów – chyba żadna z nas nie chciałaby, aby ten szczególny dzień został popsuty przez nagły atak bólu nieleczonego zęba? Dobry dentysta Radom przywróci również biel zębom. Dzięki temu Panna Młoda będzie mogła uśmiechać się szeroko i bez skrępowania, nie tylko podczas ślubu, ale również po nim, ponieważ efekt po wybielaniu może utrzymać się nawet do kilku lat.

Jaką metodę wybielania wybrać

Zależy od tego, ile pozostało czasu do ślubu. Jeśli wizyta u stomatologa była zaplanowana odpowiednio wcześnie, to można wybrać metodę nakładkową. Polega ona na tym, że lekarz na pierwszej wizycie pobierze wyciski, na podstawie których zostaną zrobione idealnie dopasowane nakładki na zęby. Następnie dobierze odpowiedni do nich żel, a nakładki wypełnione nim należy zakładać najlepiej na noc, przez ok. dwa tygodnie. Końcowy efekt można zobaczyć dopiero 2-3 tygodnie po zakończeniu leczenia, dlatego jeśli pozostało mało czasu, lepiej wybrać wybielanie zębów Radom metodą gabinetową. Ta jest o wiele szybsza od poprzedniej, ponieważ lekarz przeprowadzi cały zabieg podczas jednej wizyty, nakładając na zęby specjalny żel.

Po makijażu i fryzurze nie będzie już śladu na drugi dzień, a efekt po wybielaniu utrzyma się przez kilka lat. Dlatego warto wpisać wizytę u stomatologa na listę przedślubnych przygotowań. Żeby cieszyć się nieskazitelną bielą zębów nie tylko jako panna młoda, ale również później, jako szczęśliwa żona.

Dodaj komentarz