Dobre rozwiązanie na wesele

Ślub to wielki dzień w życiu każdego człowieka. Kobiety szaleją z przejęcia, a mężczyźni mierzą się z jednym z większych wyzwań w swoim życiu. Dlatego należy zadbać, aby wszystko wypadło tak jak to sobie wymarzyliśmy.

Wszystko zaczyna się kręcić już 12 miesięcy wcześniej. Najpierw należy zarezerwować datę ślubu w parafii oraz domu weselnym. Kolejnym ważnym krokiem jest wybór zespołu, a następnie fotografa http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka i kamerzysty.

10 miesięcy przed ślubem to czas, w którym kobiety szukają idealnej sukni i dodatków. W zależności od tego, czy pan młody będzie potrzebował specjalnie szytego garnituru, czy nie, to także moment, w którym trzeba już zacząć nad tym pracować. W międzyczasie warto zadbać o znalezienie świadków, a na dokładkę – stworzyć wstępną listę gości.

Pięć miesięcy przed ślubem trzeba wybrać ostateczną listę gości, a także zamówić i rozesłać zaproszenia. Jeżeli państwo młodzi planują stworzyć listę prezentów, również jest to odpowiedni czas na jej przygotowanie.

Dokumenty oraz planowanie podróży poślubnej należy rozpocząć już cztery miesiące przed wielkim dniem. To też odpowiedni czas na wybranie i zakupienie obrączek. Nie można zapomnieć o zarezerwowaniu noclegów dla gości oraz o potrzebnych dodatkach do stroju pana młodego.

Dwa miesiące wcześniej należy rozplanować listę utworów, umówić fryzjera oraz wizażystę. To także najlepszy moment na zorganizowanie dodatkowych atrakcji. Jedną z najbardziej pożądanych będzie barman na wesele: http://www.imprezowyraj.pl/barman-na-wesele/. Profesjonalnie przygotowane drinki zapadną gościom w pamięć na wiele lat.

Jako ostatnie pozostaje wystrój sali weselnej oraz kościoła. Warto pamiętać także o wyborze menu, alkoholi, ciasta oraz tortu. Dodatkowo na miesiąc przed ślubem należy zaplanować wieczór panieński i kawalerski. To odpowiedni moment na wstępne usadzenie gości przy stole oraz sprawdzenie, czy wszystko aby na pewno zostało przygotowane.

Jak już jest wszystko gotowe, to wystarczy czekać na nadchodzący wielki dzień. Później wystarczy dobrze się bawić, a wszystko wypadnie jak należy.

Dodaj komentarz