Czuj się pięknie w dniu ślubu

Pielęgnacja skóry to podstawa pięknego wyglądu, który jest naszą wizytówką. Aby poczuć pewność siebie i wyzwolić ukryte piękno należy dbać o odpowiednie odżywienie skóry, bo dzięki temu stanie się ona gładka i miękka, a Ty poczujesz się komfortowo i wspaniale. Niektóre, najprostsze zabiegi możesz wykonać samodzielnie w domu, ale dla uzyskania spektakularnych efektów warto wybrać się do profesjonalnej kosmetyczki.

Jakie zabiegi warto wykonać przed ślubem?

Przede wszystkim oczyszczające, nawilżające i dodające energii. Wszelkiego rodzaju peelingi, które złuszczają naskórek sprawią, że Twoja skóra będzie aksamitnie gładka. Warto skusić się na zabieg mikrodermabrazji, który jest bezbolesny, nie wywołuje reakcji alergicznych i sprawia, że wygląd skóry jest znacznie poprawiony. Kolejnym zabiegiem, który należy wykonać na koło 4-6 miesięcy przed ślubem jest eksfoliacja kwasami owocowymi. Sprawi, że skóra będzie doskonale nawilżona, świetlista, a przebarwienia zostaną rozjaśnione. Więcej informacji na temat tych zabiegów znajdziesz na stronie: http://www.kosmetyczkawroclaw.com/.

Ujędrnianie ciała

Sucha i wiotka skóra wymaga odpowiedniej i silniej działającej pielęgnacji. Wskazane jest używanie preparatów zawierających oliwę z oliwek, olejek migdałowy czy koenzym Q10. Dla uzyskania lepszych efektów można skorzystać z profesjonalnych masaży gorącymi kamieniami, które dodatkowo poprawią nasz nastrój, złagodzą napięcie i zmęczenie mięśni.

Trochę słońca

Jeśli chcemy nadać skórze efekt pięknej, naturalnej opalenizny warto skorzystać z opalania natryskowego. Jest to szybki i przede wszystkim bezpieczny sposób na uzyskanie atrakcyjnego wyglądu.

Pozbądź się niechcianych włosków

Depilacja woskiem jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Włosków pozbywa się wraz z cebulkami, dzięki czemu odrastające (włoski) są miękkie, jaśniejsze i słabsze. Ta metoda depilacji nadaje się do każdej części ciała i co ważne, efekt utrzymuje się od 3 do 5 tygodni.

Ślub jest takim dniem w naszym życiu, w którym chciałybyśmy wyglądać idealnie. Warto zatem skorzystać z zabiegów, które znacznie poprawią nasz wygląd i samopoczucie.

Dodaj komentarz