Krzysztof Ibisz zainspiruje pary

Popularny prezenter telewizyjny będzie gościem Targów Ślubnych w Europie Centralnej. 15 i 16 listopada w gliwickim Centrum będzie można odkryć najnowsze trendy i inspiracje nie tylko adresowane do narzeczonych.

– W najbliższy weekend specjalne rabaty łączymy z akcją podczas której będziemy prezentować inspiracje dla zakochanych – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – To już druga edycja Targów Ślubnych, które stanowią okazję do odkrycia niezwykłej oferty, jaką można oczarować nie tylko narzeczoną, czy narzeczonego, ale także swojego małżonka, czy rodziców. Przez cały weekend chcemy pokazać, że o miłości powinniśmy myśleć nie tylko w Walentynki, a dzięki zaangażowaniu różnych ekspertów chcemy udowodnić, że ceremonia ślubna i związane z nią wydarzenia mogą być czymś znacznie przyjemniejszym niż droga przez mękę.

15 listopada oprócz stoisk wystawców prezentujących ofertę dla zakochanych przygotowano pokazy tańca oraz spotkania z konsultantami ślubnymi, którzy bezpłatnie poradzą, jak dobrze przygotować się do zawarcia małżeństwa i wyjaśnią, jak autentycznie cieszyć się wspólnie przygotowaniami do tej niezwykłej ceremonii. Gościem specjalnym podczas pierwszego dnia Targów Ślubnych w Europie Centralnej, połączonych z weekendem rabatów, będzie popularny prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz. Prowadzący program „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” poprowadzi m.in. konkurencje z nagrodami dla zakochanych par. Również w sobotę 15 listopada o godz. 17:00 odbędzie się wręczenie certyfikatów dla organizacji, które otrzymały wsparcie w ramach III edycji Funduszu Małych Grantów Europy Centralnej.

Z kolei niedziela 16 listopada to okazja do spojrzenia na ślub z bardziej różnorodnej perspektywy. Nie zabraknie pokazów bielizny, która z pewnością przyda się na noc poślubną, a także prezentacji barmańskich, które uświetnią każde wesele. Poprowadzi je Krzysztof Drabik, doświadczony barman, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Mam talent”, gdzie zasłynął z niezwykłych pokazów żonglerskich podczas których przygotowywał drinki. Prezentacja stoisk adresowanych do zakochanych odbywają się w sobotę w godz. 9:00-21:00, a w niedzielę 10:00-20:00.

Podczas targów czekają także atrakcje dla najmłodszych gości. Specjalna dyskoteka, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się pod opieką animatorów startuje w najbliższą sobotę i niedzielę o godz. 17:00 na piętrze restauracyjnym. Wstęp na mini disco, odbywające się na piętrze restauracyjnym, jest bezpłatny.

Od 5 listopada, dzięki otwarciu kolejnego odcinka DTŚ klienci z Rudy Śląskiej mogą dotrzeć do Europy Centralnej w czasie krótszym niż 10 minut. Zjeżdżając z DTŚ należy się kierować na drogę numer 44, kierunek Tychy, którą dotrzemy bezpośrednio do węzła Gliwice-Sośnica, gdzie znajduje się gliwickie Centrum. Oznakowanie prowadzące do Europy Centralnej pojawi się już niedługo.

Dodaj komentarz