8 idealnych prezentów na rocznicę ślubu

Zbliża się wasza rocznica ślubu, a ty wciąż nie wiesz, jaki upominek podarować ukochanej osobie? W takim razie to znak, że przyda ci się pomoc specjalistów ds. marzeń! Wspólnie wybraliśmy najciekawsze pomysły na prezent na rocznicę ślubu. Bez względu na to, czy już niebawem będziecie świętować dwa, czy dwanaście lat małżeństwa, ten dzień zasługuje na wyjątkową oprawę i prezent na rocznicę ślubu z najwyższej półki.

Wciąż szukasz swojego prezentu na rocznicę ślubu w Katalogu Marzeń? Nic straconego!

Wieczór w teatrze dla dwojga – tradycyjna randka

Oto przepis na randkę, która nigdy się nie znudzi. Wspólna wizyta w teatrze będzie okazją do artystyczne przeżycia w towarzystwie ukochanej osoby. Razem obejrzycie jeden z najlepszych spektakli w Polsce, a potem będziecie mieli czas na jego omówienie. Będą wam towarzyszyły takie same, czy jednak całkiem różne emocje? Przekonacie się, jeśli jako prezent na rocznicę ślubu wybierzesz voucher na wieczór w teatrze dla dwojga.

Masaż dla dwojga – razem znaczy lepiej

Nie ma nic przyjemniejszego, niż intensywny masaż po długim dniu pracy. Wie o tym każdy, kto choć raz odwiedził profesjonalne studio masażu. Taki zabieg przynosi jednak jeszcze lepsze efekty, jeśli zapiszesz się na niego ze swoją „drugą połówką”. Wybierz voucher na masaż dla dwojga i to właśnie taki prezent z okazji rocznicy ślubu podaruj współmałżonkowi.

Gokarty dla dwojga – odrobina współzawodnictwa

A może, zamiast leniwego wypoczynku, wolicie raczej emocje związane z wyścigiem na torze? W takim razie załóżcie kaski i rękawice, a potem zasiądźcie za kierownicami waszych gokartów. Doskonale przygotowany tor będzie waszą areną pościgową. Kto z was okaże się szybszy i sprytniejszy? Kto odkryje w sobie ducha kierowcy rajdowego? To wszystko okaże się podczas rocznicy ślubu, którą uświetni realizacja vouchera na gokarty dla dwojga.

Relaks w grocie solnej dla dwojga – z dala od zgiełku

Po kilku godzinach szalonych emocji doskonałym rozwiązaniem może się okazać relaks w grocie solnej. Niezwykły mikroklimat tego miejsca pozytywnie wpływa na umysł i ciało, więc z groty wyjdziecie naprawdę relaksowani. Wybierz ten prezent na rocznicę ślubu już dziś i spraw, że tradycyjne leżenie na kanapie tym razem zastąpi wypoczynek w grocie solnej.

Lot szybowcem dla dwojga – podziwiajcie zachód słońca

Nieziemskich emocji dostarczy realizacja vouchera na lot szybowcem dla dwojga. Świat widziany z lotu ptaka zachwyca, a emocje towarzyszące rejsowi na pokładzie samolotu bez silnika trudno porównać z czymkolwiek innym. Czy trzeba mówić coś więcej?

Voucher na wakacje „Sun & Snow” – zasługujecie na przerwę

Każdy z nas zasługuje na odrobinę przerwy w pracy czy nauce. Wyjazd w całkiem nowe miejsce to okazja do regeneracji. Zwłaszcza gdy mowa o podróży z ukochaną osobą. W najbliższą rocznicę ślubu zadbaj o wyjątkową atmosferę i wyrusz wraz z partnerem lub partnerką na wakacje pod hasłem „Sun & Snow”.

Paintball laserowy dla dwojga – niech moc będzie z wami

Oto pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu, który docenią miłośnicy przygód. Laserowy paintball dla dwojga to połączenie doskonałej zabawy z grą strategiczną. Tutaj liczy się refleks i instynkt, więc przygotuj się na… niespodziewane. Stocz z ukochaną osobą pojedynek, a potem wspólnie świętujcie najbardziej niezwykłą rocznicę ślubu, jaką mogliście sobie wyobrazić.

Spływ kajakiem dla dwojga – liczy się współpraca

Tym razem pora na odrobinę aktywności fizycznej. Spływ kajakiem dla dwojga to propozycja dla fanów bycia blisko natury. Podczas takiego spływu z pewnością nie zabraknie czasu na wspólne rozmowy. Właśnie dlatego ten prezent z okazji rocznicy ślubu spodoba się każdej zakochanej parze.