Ślub i wesele 2021 – przegląd najnowszych trendów

Planujesz ślub na 2021 rok? Już dziś warto zapoznać się z najnowszymi trendami, które będą obowiązywać w najnowszym sezonie. Oto przegląd najnowszych trendów ślubnych na ten sezon. 

Trendy ślubne 2021 

Jak podają dane, większość par zaczyna organizację wesele z wyprzedzeniem od 1 do 2 lat. Jeśli jednak zależy Ci na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, warto planować tę uroczystość w dłuższym okresie. Dzięki znajomości trendów zyskasz nie tylko masę inspiracji, ale Twoje wesele będzie naprawdę wyjątkowe.  

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie najnowszych trendów, które możesz dopasować do stylu swojego wesela.  

Mikro Wesela 

Wraca moda na małe, kameralne przyjęcia w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Tego typu przyjęcia cenione są głównie za intymność, a także mniej tradycyjny charakter. Właśnie dlatego są one wybierane przez coraz więcej osób. Młode Pary odchodzą od typowych przyjęć weselnych, zamieniając je na zabawę w charakterze modnego już od kilku sezonów slow wedding. Co niezwykle istotne – mniejsze ilości gości to mniejsze wydatki globalne. Tego typu rozwiązania dają większe możliwości, zarówno jeśli chodzi o dekoracje, jak i dodatki. Małe przyjęcia skłaniają również do niestandardowych rozwiązań.  

Oversize 

Nikogo już nie dziwi to określenie w modzie – ubrania oversize z sezonu na sezon stają się bowiem coraz bardziej popularne. Jak jednak oversize ma się do trendów ślubnych? Nastała moda na wielkie i efektowne dekoracje oraz detale, które stają się z każdym rokiem coraz większym hitem. Sezon ślubny 2021 to zwrot ku ozdobom w formacie XXL – wielkie dekoracje na stołach, gigantyczne balony, a także wielkie, wiszące konstrukcje. Nadchodzące miesiące pokazują, że dekoracje w wielkim formacie zdecydowanie robią wrażenie.  

Dekoracje na suficie 

Na weselach coraz częściej pojawiają się wiszące dekoracje, zamieszczone przy suficie. W ostatnich latach występowały one jedynie w stylu boho. Dziś znajdziemy je również na nowoczesnych przyjęciach w formie niebanalnych, nieregularnych konstrukcji. Wielkie żyrandole, huśtawki, ażurowe chmury będą doskonałym dodatkiem do każdego rodzaju przyjęcia.  

Łamanie zasad  

Sezon ślubny 2021 z otwartymi ramionami wita wszystkich, którzy nie lubią tradycyjnego spojrzenia. Ogromny wpływ na trendy ślubne ma również architektura. Nowoczesne, minimalistyczne, eklektyczne, boho czy tradycyjne – sezon ślubny 2021 to składowa wielu form, kolorów i styli. W sezonie 2021 jest miejsce na różnorodne inspiracje. Nie zapominajmy także o ślubnej papeterii. Dziś odgrywa ona także rolę dekoracji. Postaw na eleganckie zaproszenia ślubne, które będą świetnym dodatkiem do nowoczesnych wesel.  

Światło 

W 2021 ogromną rolę będzie odgrywało światło. Ciekawe instalacje świetlne mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne dekoracje. Wybierz te, w odcieniu dopasowanym do pozostałych elementów, aby stworzyć idealną i efektowne zestawienie.  

Dodaj komentarz