Zalety organizacji wesela w hotelu

Wesele jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Młoda Para na długo przed ślubem żyje tym dniem i stara się zorganizować wszystko perfekcyjnie. Zwykle przyjęcie organizowane jest zgodnie z rodzinnymi tradycjami. A gdyby tak zaskoczyć gości i urządzić wesele w hotelu?

Urzeczywistnić marzenia

Wesele zorganizowane w hotelu pozwala uchwycić wszystkie piękne chwile, jakich można doświadczyć w tym dniu: wspaniałą ceremonię, klimatyczne przyjęcie, wyjątkowe potrawy oraz spokojny, zielony teren, który sprawia, że czujemy się jak w bajce. Przeżycie przyjęcia weselnego w takiej atmosferze jest marzeniem wielu narzeczonych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je urzeczywistnić.

Idealny pomysł na przyjęcie weselne

Bajkowe wesele można zorganizować np. w położonym niedaleko Mińska Mazowieckiego Pałacu Żaków. W środku znajduje się duża sala weselna, która swobodnie pomieści nawet 150 osób. Magiczny klimat tego miejsca wyzwala jej rustykalny wygląd, a dzięki profesjonalnej tarasoli, na przyjęciu może bawić się dodatkowych 70 osób. Dla osób, które przyjechały na wesele z dalszych części kraju lub z zagranicy hotel oferuje aż 25 pokojów, które mogą pomieścić nawet 60 gości weselnych. Dla nowożeńców przygotowany jest natomiast specjalny apartament zapewniający pełną wygodę oraz komfort podczas tego wieczoru. W trakcie przyjęcia dostępne jest specjalne menu serwowane przez znakomitych kucharzy, którzy podają na co dzień najlepsze dania z kuchni polskiej i europejskiej. Warto dodać, że na czas ślubu można skorzystać z opcji wypożyczenia zabytkowego Forda T z 1926 roku. Wszystko po to, aby przyjęcie weselne pozostało w pamięci Młodej Pary na całe życie.

Atrakcją samą w sobie jest również położenie Pałacu Żaków. Znajduje się on w malowniczej okolicy i otoczony jest przepięknym parkiem wokół łąk oraz lasów, dzięki czemu w każdej chwili można odetchnąć od towarzystwa i wyjść na wieczorny spacer, aby nabrać ochoty na dalszą zabawę.

Dodaj komentarz