Zakupy ślubne w jeden dzień

Jak zaoszczędzić czas na poszukiwaniach ślubnej garderoby i organizacji przyjęcia weselnego? Wystarczy odwiedzić targi ślubne, podczas których wystawcy oferują swoje usługi i towary parom planującym zawarcie związku małżeńskiego. Suknie ślubne, limuzyny, tort weselny i szereg innych potrzebnych rzeczy – to wszystko jest w zasięgu ręki.

Decyzja o ślubie podjęta, data wyznaczona, czas zatem pomyśleć o organizacji zaślubin i przyjęcia weselnego, co wiąże się z dokonaniem niezbędnych zakupów ślubnych i zamówieniu usług. Przyszły pan młody na myśl o nich, zaczyna się frustrować, a przyszła panna młoda, choć z początku podekscytowana, z czasem staje się nimi zmęczona. Bo jak pogodzić wolny czas, którego wciąż brak, z szybkim przejrzeniem większości ofert, szukaniem promocji czy odwiedzinami wielu sklepów. Zajmuje to bardzo dużo czasu, energii i wymaga sporej cierpliwości. Jednak jest na to rada – najlepiej wybrać się na najbliższe targi ślubne, podczas których można zamówić lub zakupić wszystkie potrzebne rzeczy, porównać ceny, znaleźć rabaty, wynegocjować cenę czy zrobić rezerwację.

Suknie ślubne, garnitury i dodatki

Targi Ślubne Kraków to okazja, aby w jednym miejscu, w relatywnie krótkim czasie przejrzeć szeroką ofertę sukien ślubnych i sprawdzić najnowsze trendy panujące w modzie. To właśnie tutaj można znaleźć piękne suknie, zarówno te bardziej ekskluzywnych marek, jak i mniej znanych producentów, ale oferujących bardzo przystępne ceny. Można je przymierzyć, dotknąć materiału i sprawdzić jakość. Specjalny pokaz mody z pewnością pozwoli paniom dokonać wyboru sukni ślubnej, o jakiej marzą. Jednocześnie dodatki w postaci stosownej biżuterii sprawią, że panna młoda będzie wyglądać w dniu zaślubin po prostu pięknie.

Kolejną zaletą targów ślubnych jest również zaoszczędzenie czasu szczególnie panom młodym i sprawienie, że w ciągu jednego dnia mogą oni podjąć decyzję o wyborze garnituru. Do tego mają okazję dobrać stosowne dodatki np. krawat lub muszkę, a także obuwie. – Co roku na Małopolskich Targach Ślubnych w Krakowie wystawia się ponad kilkuset wystawców, którym zależy na pokazaniu swojej najlepszej oferty. Dlatego uczestnicy targów mają szeroki wybór, a przy tym nie tracą czasu na jeżdżenie po całym mieście w poszukiwaniu sukni ślubnej czy obrączek. Ponadto mogą oni z łatwością porównać ceny, przemieszczając się zaledwie od jednego stoiska do drugiego, sprawdzić jakość produktów czy wynegocjować lepszą cenę, mówi Sławomir Klekowski, dyrektor XXVII Małopolskich Targów Ślubnych w Krakowie.

Od butów po limuzynę

Nie ma takiej rzeczy, która nie byłaby prezentowana przez wystawców na targach ślubnych. Jubilerzy oferują różnorodne wzory obrączek. Dostępne są katalogi z projektami zaproszeń, ale także usługami hotelarskimi, kosmetycznymi, fryzjerskimi czy cateringowymi. Biorąc pod uwagę różnorodność stoisk, jakie gwarantują organizatorzy targów, przyjęcie ślubne może zostać praktycznie zorganizowane w jeden dzień właśnie podczas targów. Narzeczeni mogą też skorzystać z firm, które organizują przyjęcia weselne od A do Z. Jeżeli jednak para młoda zdaje się wyłącznie na siebie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby w te dni zapoznać się z każdą ofertą, która ją interesuje. Tym bardziej, że szczegóły przyjęcia weselnego takie jak dekoracje, zastawa czy wybór zespołu muzycznego lub dj’a ma duże znaczenie.

Jedną z istotnych rzeczy, nad którą zastanawia się para młoda, jest pojazd, którym wybiorą się na ślub. Jedni wolą dorożkę, inni współczesne eleganckie samochody, a jeszcze inni marzą o limuzynie z lat 20 i 30. ubiegłego wieku. Targi również ułatwią ten wybór, ponieważ wśród wystawców są również firmy przewozowe.

Nie należy zapominać o dobrym fotografie, niekoniecznie takim, który jest drogi, ale profesjonaliście, który za przystępną cenę wykona pamiątkowe zdjęcia z zaślubin i przyjęcia weselnego oraz nagra video.

Menu, tort weselny, dekoracje kwiatowe, bukiet dla panny młodej, zapinki dla pana młodego i szereg innych drobiazgów ma znaczenie w tak ważny dla nich dzień, dlatego wybierając się na targi ślubne należy spisać sobie na karteczce, co trzeba zobaczyć, aby niczego nie pominąć .

Co roku targi ślubne odwiedza kilka tysięcy ludzi. Nie tylko pary młode, ale również ich świadkowie i rodzice. Podczas trwania eventu również najbliżsi przyszłej pary młodej mogą skompletować strój, w którym chcą się zaprezentować w dniu jej zaślubin. Tak więc należy pamiętać, że targi ślubne nie są wyłącznie przeznaczone dla pary młodej.

Zapraszamy do udziału w XXVII Małopolskich Targach Ślubnych w Krakowie, które się odbędą już 25 stycznia 2015 roku w Centrum Targowym Chemobudowa Kraków Klimeckiego 14.

Dodaj komentarz