Wesele w stylu nowoczesnym, rustykalnym czy romantycznym?

Wybieramy dodatki do sali weselnej

Wyjątkowa oprawa ślubu i wesela jest bardzo ważnym czynnikiem, za sprawą którego możemy poczuć nastrój i podniosłość chwili. Odpowiednio udekorowana sala jest też uwieczniona na fotografiach, stając się pamiątką na całe życie. Na jaki rodzaj dekoracji warto się zdecydować, organizując własny ślub? Jakie kolory będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie?

Flirt z tradycją. Wesele w dobrym wiejskim stylu

Drewniane dodatki, ozdobna rafia, bawełniana wykrochmalona koronka, motywy ludowe w stylu folk – możliwości na organizację rustykalnego wesela jest naprawdę wiele. Tradycyjne wzornictwo w ostatnich latach cieszy się coraz większym powodzeniem. Pseudo dworkowa i zimna estetyka ustępuje tej ciepłej, przytulnej i bliskiej człowiekowi. Wygrywa autentyczność i miłość do darów natury. Wesele w rustykalnym klimacie odbywa się często w drewnianej karczmie, którą zdobią polne kwiaty: chabry, maki, słoneczniki i trawy. Swobodny, naturalny klimat, drewniane ławy z przytulnymi poduszkami w łowicki haft, pyszne polskie potrawy z wykwintnymi mięsami w roli głównej i pieczony prosiak wjeżdżający o wyznaczonej porze na weselny stół – wesele w wiejskim stylu otwiera przez młodą parą bardzo dużo opcji. Aż żal nie skorzystać z tego interesującego wystroju i przepysznego jedzenia.

W saloniku księżniczki. Wesele z romantycznym motywem przewodnim

Delikatne drewniane motyle, kolorystyka z pastelowym różem na czele, romantyczne kwiaty ułożone w girlandy… Na takim weselu można poczuć się jak w zaczarowanym ogrodzie! Na wytwornym przyjęciu z candy barem, pastelową oprawą i stylowym oświetleniem będzie wspaniale prezentować się panna młoda ubrana w koronkową, rozłożystą suknię. To ona będzie odgrywać pierwsze skrzypce, a swoją urodą z całą pewnością przyćmi pana młodego.

Romantyczne marzycielki mogą uświetnić ten dzień, decydując się na zaprzęg z końmi, który zawiezie je wprost pod drzwi kościoła.

Minimalizm z klasą. Wesele z nutą nowoczesności

Przejrzyście biała sala, podświetlona dyskretnym światłem typu LED, nowoczesna zastawa stołowa i minimalistyczna suknia ślubna – to najmocniejsze przejawy wesela urządzonego we współczesnej stylistyce. Na tego typu uroczystość, której zdecydowanie bliżej do eleganckiego przyjęcia niż do wiejskiej potańcówki, coraz częściej decydują się młode pary. I nie ma w tym nic złego.

Istotną rolę w zbudowaniu odświętnego klimatu mają nie tylko dodatki, ale również samochód, który dostarczy parę młodą pod kościół, a potem zawiezie przed salę weselną. Ekskluzywne auta, którymi można pojechać do ślubu, można zamówić na stronie internetowej slubwesele-ns.pl. Eleganckie modele będą świetnie pasować zarówno do tradycyjnych uroczystości, jak również do nowoczesnych przyjęć.

Dodaj komentarz