Srebrne obrazki i medaliki to wyjątkowe prezenty ślubne

 

Ślub kościelny to niezwykłe wydarzenie dla każdej młodej pary oraz gości weselnych. Narzeczeni przyjmując sakrament małżeństwa, zawierzają swoje dalsze życie opiece Boga. Na wspomnienie tego wydarzenia oraz na przyszłą pomyślność odpowiednim prezentem będą dewocjonalia, np. obrazki, które przedstawiają Świętą Rodzinę lub Matkę Boską z Dzieciątkiem.

Obrazki srebrne wykonane są z należytą starannością i będą stanowić prawdziwą ozdobę każdego domu. Dodatkowo przyczynią się do wytworzenia ciepłej atmosfery pełnej miłości i wzajemnej troski. Taki obrazek można powiesić na ścianie lub też postawić na komodzie. Nikt nie przejdzie obok tego przedmiotu obojętnie. Możemy również dołączyć do niego wygrawerowaną plakietkę z osobistymi życzeniami dla małżonków. Para młoda na pewno będzie wzruszona, gdy otrzyma tak piękny i niebanalny prezent.

Nowożeńców możemy obdarować także medalikami, które będą im wszędzie towarzyszyć i pomagać w zmaganiach codziennego życia. Mamy szeroki wybór kunsztownie wykonanych małych drobiazgów z wizerunkami Świętych, Jana Pawła II oraz Matki Boskiej. Najlepszym prezentem będą piękne medaliki srebrne z podobizną Maryi Panny, która jest często przedstawiana w różnych odsłonach. To już zależy od nas, czy zdecydujemy się na klasyczny wizerunek, np. Matki Boskiej Częstochowskiej, czy wybierzemy medaliki w nowoczesnym stylu.

Dewocjonalia są wspaniałym prezentem, które podkreślają duchowy wymiar ślubu. Jest to cudowny podarunek, o którym młoda para będzie z radością i wdzięcznością długo pamiętać.

Dodaj komentarz