Organizacja wesela – warto pamiętać o sali weselnej i zdrowym dystansie

Urządzenie wesela spełniającego oczekiwania pary młodej i jej gości wiąże się z czasem poświęconym na dopracowanie szczegółów imprezy. Łatwiejszym zadaniem dla narzeczonych zdaje się być decyzja o skromnym ślubie w obecności niewielkiej grupy krewnych i przyjaciół.

Trendy weselne: Animatorzy dla dzieci, atrakcje i bogate menu

Jednak, mimo większego trudu, jaki niewątpliwie trzeba włożyć w organizację tego typu wydarzenia, zdecydowaną większość stanowią wielkie przyjęcia weselne, organizowane z tak zwaną „pompą”, na których nie brakuje jedzenia, muzyki i atrakcji uprzyjemniających gościom zabawę. Coraz częściej słyszy się o zatrudnianiu animatorów dziecięcych na czas wesela, których zadaniem jest, w sposób kreatywny i efektywny, zajęcie się młodszymi pociechami rodziców, a tym samym odciągnięcie ich uwagi od bawiących się w tym czasie mamy i taty. 

Muzyka i zabawa na weselu: Orkiestra czy DJ?

Sala weselna może być wypełniona kwiatami i konfetti, które wystrzelone w odpowiednim momencie wprost w tańczącą swój pierwszy taniec parę młodą, doskonale spełniają swoją funkcję, efektownie podkreślając finał tanecznych wysiłków młodych na parkiecie. Smakosze kulinarni też znajdą coś dla siebie. Nierzadko można spotkać stół szwedzki, który zawiera swojskie wyroby i stanowi ciekawą alternatywę do dań serwowanych gościom bezpośrednio przy stołach. Dobór muzyki to kolejny z wyborów do rozważenia – dj czy orkiestra, czyli tradycyjnie, czy nowocześnie. Orkiestra to opcja muzyki na żywo i muzyka grana „pod nogę”, a szczególnie pod nogę starszego pokolenia. Dobrze dobrany DJ też może pokazać, co potrafi a piosenka, stary hit lub nowy przebój, zabrzmi nie do podrobienia w oryginale. Dj zazwyczaj łączy swoją rolę z wodzirejem, rozkręcając przyjęcie i podrywając do zabawy nawet tych bardziej opornych tancerzy. W końcu goście mają wyjść z wesela zadowoleni i zapamiętać je na długo. 

Zakwaterowanie dla gości weselnych: Komfortowy nocleg dla wszystkich

Zdaje się, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Czy aby na pewno? Nie zapominajmy o tym, że impreza, choć trwa do rana, dobiegnie końca i goście będą potrzebować snu, i to w komfortowych warunkach. Jeśli państwo młodzi są w stanie zapewnić im miejsce do spania w domu, swoim bądź najbliższych krewnych, to kwestia noclegu zostaje w pozytywny sposób rozwiązana. Zdarza się jednak, zwłaszcza w przypadku wesela wyjazdowego, że więcej gości przyjeżdża z dalszych stron i wówczas dobrym rozwiązaniem jest hotel bądź prywatne lokum, dostępne w okolicy, które wynajęte na dobę daje gościom przestrzeń na regenerację sił.

Klucz do udanego wesela: Perfekcja w szczegółach i radość z chwil

Jeśli pamiętaliśmy o wszystkim, a to, o czym zapomnieliśmy, nie okaże się na tyle istotne, żeby dać o sobie znać w nieoczekiwanym momencie, to czas na wyśmienitą zabawę! Pamiętajmy, że nie musi być idealnie, żeby wesele zostało przez nas przeżyte i celebrowane w najlepszy możliwy sposób.

Dodaj komentarz