Piękne paznokcie na wyjątkowe okazje

Każda kobieta chce być atrakcyjna i piękna, zwłaszcza podczas wyjątkowych uroczystości. W takich momentach szczególnie dbamy nie tylko o strój, fryzurę i makijaż, ale również o paznokcie. W wykonaniu wyjątkowej stylizacji paznokci pomogą nam stylistki z profesjonalnych gabinetów kosmetycznych.

Zadbane dłonie

Dłonie to wizytówka kobiety, dlatego każda z nas pragnie, by wyglądały estetycznie. W tym celu wykonuje się szereg zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak peeling i nawilżanie. Dzięki częstemu stosowaniu dobrych kremów skóra dłoni jest jędrna i świetlista. Elementem najbardziej przykuwającym uwagę są przede wszystkim paznokcie, dlatego często wkłada się wiele wysiłku w ich odpowiedni wygląd. Oprócz klasycznego malowania lakierem ważne jest również wypiłowanie, wyrównanie płytki paznokcia i wycięcie skórek. Często tego typu zabiegi zabierają dużo czasu i nie jest łatwo wykonać je samodzielnie, zwłaszcza jeśli zależy nam na wyjątkowej stylizacji na specjalną okazję. W takiej sytuacji dobrym pomysłem jest wizyta w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

Wyjątkowa stylizacja

Manicure może być wykonany na wiele sposobów. Na co dzień, najbardziej popularne jest klasyczne lakierowanie, jednak w przypadku wyjątkowych okazji warto zdecydować się na bardziej ekstrawagancką stylizację. Manicure hybrydowy oferuje różne możliwości zdobień, zarówno na bazie kolorów, jak i z wykorzystaniem różnego rodzaju wodnych naklejek, brokatu czy cyrkonii. Dzięki temu paznokcie wyglądają bardzo elegancko i ciekawie. Duży wybór kolorów pozwala na swobodne dobieranie barw tak, by paznokcie pasowały do stroju i tworzyły z nim harmonijną kompozycję.

Co wybrać?

Manicure hybrydowy pozwala na różne możliwości zdobienia paznokci, nie niszcząc ich naturalnej płytki. Jednoczenie jest bardzo trwały, więc nie trzeba się martwić odpryskami lakieru bądź łamliwością paznokci. Jest to dobry pomysł dla osób, które mają naturalnie estetyczną i dosyć długą płytkę paznokcia. W przypadku bardzo krótkich lub łamliwych paznokci lepszym rozwiązaniem może okazać się użycie żelu i przedłużanie paznokci. Dzięki temu będą one wyjątkowo trwałe i bez problemu przetrwają każdą uroczystość.

Dodaj komentarz