Odchudzanie do ślubu czas zacząć!

Ślub… o tym dniu marzy od najmłodszych lat prawie każda kobieta. Długo czekałaś na moment, w którym wreszcie powiesz sakramentalne tak w pięknej białej sukni, jednak nadprogramowe kilogramy sprawiają, że Twoja sylwetka jest daleka od wymarzonej? Czas na misję „odchudzanie do ślubu”. Jak poprawić figurę i zdrowie, aby jednocześnie nie zwariować w natłoku obowiązków? Mamy na to sposób!

Kiedy najlepiej zacząć odchudzanie przed ślubem?

Nawet najbardziej rygorystyczna dieta nie przyniesie oczekiwanych efektów, jeśli rozpoczniesz odchudzanie w momencie, gdy do ślubu został tylko tydzień. Kiedy w takim razie przystąpić do działania? Wszystko zależy od Twojej sylwetki. Jeśli chcesz zrzucić tylko kilka kilogramów, wystarczy zacząć mniej więcej 2-3 miesiące przed weselem. Natomiast w przypadku kobiet, które mają widoczną nadwagę, czas ten wydłuża się nawet do roku. Warto po prostu kierować się zasadą: im wcześniej, tym lepiej.

Dieta + aktywność fizyczna = skuteczne odchudzanie do ślubu

Aby zrzucić nadprogramowe kilogramy, nie wystarczy rezygnacja ze słodyczy czy fast foodów. Równie ważna jest regularna aktywność fizyczna. Jeśli połączysz ją z odpowiednio zbilansowanym żywieniem, to możesz mieć pewność, że misja „odchudzanie do ślubu” zakończy się sukcesem. O czym warto pamiętać? Przede wszystkim pij dużo wody i każdego dnia zajadaj się warzywami. Nie zapomnij o zdrowych tłuszczach i białku, a w dni treningowe zafunduj sobie dawkę węglowodanów, które dostarczą Twojemu ciału energię niezbędną do spalania kalorii na bieżni czy rowerku. Pamiętaj, aby nie wybierać drogi na skróty i nie decydować się na spalacze tłuszczu czy tabletki na odchudzanie! W przygotowaniach do ślubu wystarczy zdrowy jadłospis i wizyty na siłowni.

Smaczne odchudzanie do ślubu z cateringiem dietetycznym

Nauka pierwszego tańca, przygotowywanie listy gości czy uzgadnianie ostatnich szczegółów z zespołem, który zagra na Twoim weselu, potrafią przewrócić dotychczasowy plan dnia do góry nogami. Jak w tym szaleństwie znaleźć czas na przygotowanie posiłków? Wydaje się być to wręcz niemożliwe. Na szczęście nie musisz robić tego sama! Wystarczy, że skorzystasz z usług cateringu dietetycznego, aby odchudzanie do ślubu stało się nie tylko łatwiejsze, ale także smaczniejsze.

Dieta pudełkowa dostępna na przykład na stronie WygodnaDieta.pl to idealna propozycja dla wszystkich przyszłych panien młodych, które chcą zrzucić nadprogramowe kilogramy do swojego wyjątkowego dnia. W ofercie cateringu dietetycznego znajdziesz kilkanaście planów żywieniowych dostępnych w 7 różnych kalorycznościach. Bez względu na to, który z nich wybierzesz, otrzymasz aż 5 posiłków zamkniętych w opakowaniach, które możesz wziąć ze sobą na przymiarki, spotkanie z właścicielem sali weselnej czy na próbne upięcie u fryzjera.

Dodaj komentarz