Prezenty bez Pudła na Targach Wedding na Stadionie Narodowym

UNICEF został zaproszony do udziału w Targach WEDDING, które odbędą się w dniach 15–16 Listopada 2014 r. na Stadionie Narodowym.Organizator imprezy zaangażował się w promocję programu UNICEF „Prezenty bez Pudła ”, który stać się może inspiracją dla każdej Młodej Pary.

Prezenty bez Pudła to oryginalny sposób na wsparcie UNICEF, który łączy radość pomagania z przyjemnością obdarowywania bliskich prezentami. Pomoc jest realna, ponieważ zakupione produkty pomocowe UNICEF wysyłamy tam, gdzie czekają na nie dzieci. Obdarowani nie otrzymują realnego prezentu, ale mogą cieszyć się świadomością, że dzięki niej UNICEF niesie pomoc potrzebującym dzieciom.

Zakup Prezentu bez Pudła to forma darowizny, za którą UNICEF dostarczy wybrany produkt w miejsce prowadzenia programów pomocowych. Większość prezentów rozsyłana jest w świat z magazynu UNICEF w Kopenhadze, jednak są też takie (np. książki dla dzieci, pompy wodne), które są produkowane lokalnie.

Targi ślubne będą niepowtarzalną okazją, by nie tylko zapoznać się z programem Prezenty bez Pudła, ale też w jednym czasie i miejscu zobaczyć projektantów, marki i firmy, które wyznaczą ślubne trendy nie tyle zimą, wiosną i latem 2015, co we wszystkich następnych sezonach. Organizator Targów – kwartalnik WEDDING – zadbał o bezprecedensową oprawę imprezy.

„Przewodniczką” po licznych atrakcjach przygotowanych dla odwiedzających będzie Agnieszka Jastrzębsk a. Targi WEDDING na dwa dni zabiorą nie tylko przyszłe Pary Młode, ale wszystkich tych, których fascynuje wielki świat pełen luksusu i elegancji, w niepowtarzalną podróż. Zaskakujące show zapewni marka, w której zakochali się wszyscy młodzi Polacy – RISK made in Warsaw . Swój pokaz przygotuje kultowy amerykański Dom Mody JLM Couture. W jego ramach będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje Alvina Valenta, Blush, Hayley Paige, Jim Hjelm, Lazaro, Tara Keely i Ti Adora oraz Alvina Valenta Maids, Noir by Lazaro i Occasions. Na wybiegu pokazane zostaną też luksusowe kolekcje Atelier Pronovia s, Elie by Elie Saab, Fiesta oraz zjawiskowe suknie ślubne haute couture najsłynniejszej izraelskiej projektantki – Inbal Dror. Prawdziwą perełką będzie kolekcja YolanCris – suknie uznanych na całym świecie projektantek, które na wydarzenie dotrą prosto z Barcelony. Ekskluzywna amerykańska marka MON CHERI zaprezentuje kolekcje: Sophia Tolli, Tony Bowls i David Tutera. Zobaczymy również naszych wspaniałych polskich projektantów m.in. Justynę Żmijewską z kolekcją na sezon 2015 WEDDING RINA COSSACK oraz wielu innych projektantów i znane marki modowe.

Na Stadion Narodowy dotrą także uznani styliści, fryzjerzy i wizażyści, którzy chętnie doradzą w kwestii wieczorowych i ślubnych makijaży, czy fryzur idealnie dobranych do typu urody i charakteru każdej z pań. Niespodziankę przygotowuje też duet międzynarodowych mistrzów florystyki – Sekunda&Sieradzan , znanych z projektów sukien wykonanych z żywych kwiatów i prezentowanych podczas Fashion Week Polan.

Na Targach WEDDING nie zabraknie trendsetterów z dziedzin dekoracji wnętrz, turystyki, czy kulinariów, którzy zdradzą nam, co będzie modne w 2015 roku. Jubilerzy zaprezentują najnowsze trendy w biżuterii m.in. Jubiler Schubert, Apart, Excelsior.

Dodaj komentarz